ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ПРИЙОМУ ГІНЕКОЛОГА?

Оприлюднено

Не можна подолати необхідність.
Епікур

Крок 1. Психологічна підготовка до консультації гінеколога

«Звернутися до гінеколога страшно, а часом і соромно». Дана думка є дефектом виховання, самовиховання і особливістю національних забобонів і не гідна сучасної дівчини / жінки. Себе і своє тіло потрібно поважати і любити! «Хіба не знаєте, що ви храм Божий і Дух Божий живе в вас. А тіло ваше є прояв Божого в зримо світі. »: – Ап. Павло …
Ви не зобов’язані роз’яснювати оточуючим мету Вашого відвідування гінеколога.

Інформація про Ваше відвідування та стан є лікарською таємницею і не підлягає розголошенню та обговорення без Вашої згоди з родичами (матір’ю, чоловіком, тіткою і т.д.).

Крок 2. Гігієнічна підготовка до огляду гінеколога

Перед консультацією гінеколога (перед походом до гінеколога) і взяття мазків з піхви і шийки матки не слід спринцюватися (не митися глибоко). Необхідний туалет статевих органів водою без використання лікувально-профілактичних засобів гігієни.
Не бажано використовувати духи, гелі та присипки, спреї, і інші інтимні дезодоранти.
Не потрібно спеціально виконувати епіляцію або голити волосся в області статевих органів.

Крок 3. Час консультації гінеколога

Консультацію гінеколога з метою обстеження на наявність прихованих інфекцій (здати аналізи на приховані інфекції, «перевіритися на ВСЕ») бажано співвіднести з періодом за 2-3 дні до початку менструації або безпосередньо після закінчення менструації.
В даний період виникає зниження місцевого імунітету і відбувається природна провокація вірусів, бактерій і найпростіших.
При неможливості походу до гінеколога в зазначений період можливе звернення в інші дні менструального циклу, крім днів менструації.
Профілактичний (плановий) щорічний огляд гінеколога можна здійснювати в будь-який день менструального циклу, крім днів менструації.
Консультація гінеколога в період рясної або дуже хворобливої ​​менструації, а також кровотечі з статевих шляхів необхідна з метою виявлення причин даного порушення і купірування (припинення) крововтрати. При виникненні сильної кровотечі або появу інших незвичайних симптомів (проявів хвороби) терміново зателефонуйте.
Похід до гінеколога після прийому антибіотиків і антибактеріальних засобів з метою лікування соматичних (негінекологічних) захворювань при відсутності скарг бажано планувати через 10-14 днів після закінчення антибактеріального лікування.
При наявності скарг консультація гінеколога необхідна і можлива в період проведеного лікування.
Не бажано вступати в статеву близькість (навіть з презервативом) протягом 24 годин до планованого огляду гінеколога, якщо лікарем не вказано інакше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *