УЗД в Трускавці

Послуги УЗД (ультразвукової діагностики) у Трускавці

Обстеження проводиться на одному з найсучасніших апаратів УЗД GE Healthcarе Ultrasound  Voluson E6.

Перелік послуг:

  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально);
  • УЗД органів малого тазу у жінок (трансвагінально);
  • УЗД дітей та дівчат трансабдомінально та трансректально;
  • УЗД при вагітності під час першого триместру (до 12 тижнів).

УЗД органів малого тазу обов’язково необхідно проводити:

  • при порушенні менструального циклу;
  • для підтвердження або виключення вагітності;
  • при захворюваннях молочних залоз;
  • при підборі оптимального методу контрацепції;
  • при підозрі на запальні процеси матки.

 Що потрібно знати про УЗД жінкам?

УЗД органів малого тазу жінкам проводиться як трансвагінально, так і трансабдомінально. При комплексному обстеженні, найчастіше, застосовуються обидва способи. При трансабдомінальному УЗД датчик розташовується на поверхні живота.  При трансвагінальному УЗД, наприклад малого тазу, потрібен спеціальний датчик, який і вводиться в піхву. Трансабдомінальне УЗД зазвичай передує трансвагінальному.

Проведення трансвагінального ультразвукового дослідження дозволяє оглянути внутрішні статеві органи жінки з іншого ракурсу і більш детально їх обстежити. ЗД Візуалізація матки, фаллопієвих труб, і яєчників дозволяє виявити патології, не можуть бути визначені при абдомінальному УЗД.

В гінекології широко застосовується трансвагінальне УЗД в діагностиці таких захворювань, як фіброма матки, внутрішньоматкової синехії, поліп матки, рак тіла матки та маткової труби, аднексіт, різного роду кісти і пухлини яєчника та багато іншого. Проведення УЗД малого тазу трансвагінально дозволяє діагностувати ознаки захворювань жіночої статевої системи на ранніх етапах, а значить, і приступити до своєчасного лікування, і запобігти можливим ускладненням. Особливо значима рання діагностика пухлинних процесів. Злоякісні новоутворення на ранніх етапах розвитку можуть бути видалені повністю і без значних наслідків для здоров’я пацієнтки.

У деяких випадках, для отримання додаткових даних, трансвагінальне УЗД може доповнюватися іншими дослідженнями (наприклад кольпоскопія).

Трансвагінальне УЗД малого тазу проводиться в будь-який день циклу, хоча доцільність проведення його в тій чи іншій фазі диктується можливим діагнозом. Наприклад, дослідження з метою виявлення міоми матки бажано проводити до овуляції, а ендометріоз краще виявляти в другій фазі циклу.