Відгуки пацієнтів

26 коментарів до “Відгуки пацієнтів

  1. Лариса Іванівна!!! Дякую Вам ,що ви є!!! Я була розчарована після невтішного діагнозу ,який мені зробили некваліфіковані спеціалісти з приватної клініки у Боголюбах! ( там Бізнес! Калічать жінок!) а Лариса Володимирівна – це спеціаліст !!!! Я дуже вдячна Богу що знайшла Вас! А Вам дякую за те,що допомогли мені! Надалі буду звертатись тільки до Вас!!!! І всім раджу!!!!!!!

  2. Час назад прийшла вiд найкращого лiкаря в свiтi,висококвалiфiкованого,i просто чудесноi людини!
   Дуже рекомендую ! I дуже дякую!

 1. Буду першою=) Лариса Володимирівна не тільки хороший лікар гінеколог, а і просто хороша людина. Хочу подякувати їй за стриманість і терпіння, а також за допомогу в лікуванні дуже неприємного захворювання, називати його тут не стану. Її великий стаж роботи дозволяє з легкістю ставити правильні діагнози вже при першому огляді. Так було і зі мною, аналізи тільки підтвердили те, що сказала лікар. У підсумку мені був призначений курс лікування, завдяки якому я почала знову насолоджуватись життям. Дуже вдячна ще раз

 2. Дуже дякую Ларисі Володимирівні за її працю. Це дійсно лікар – від Бога. Скільки часу я витратила на інших лікарів – все безрезультатно. Завжди заспокоїть і позитивно налаштована. Лариса Володимирівна – Професіонал з великої літери, який йде в ногу з сьогоднішньої наукою. Дякую ще раз їй велике! Бажаю Вам не зупинятися на досягнутому і продовжувати радувати своїх пацієнтів

  1. Я чекала також близько 20-30 хвилин. Але це не головне. Звернулася до неї у зв’язку з міомою матки великих розмірів. Було проведено лікування і лапароскопічна операція. Лариса Володимирівна докладно розповідала і пояснювала тактику лікування, не шкодуючи свого вечірнього часу, відповідала на всі мої запитання, завжди була на зв’язку, щоб заспокоїти і дізнатися про самопочуття. Більш компетентну, відповідальну і дбайливу лікарку я, мабуть, в своєму житті не зустрічала. Дуже дякую, за небайдуже ставлення до своїх пацієнтів!

 3. У мене був ендометріоз, але завдяки Ларисі Володимирівні уже набагато краще. Завжди бачу від неї тільки добре ставлення, а якщо судити по професійнойному медичному рівню, то вона значно краще, ніж в мене було в попереднього лікаря. Лариса Володимирівна відмінний фахівець. Про черги дійсно. Також чекала десь 20 хвилин.

  1. і в мене був ендометріоз, уже прямо людиною себе відчуваю. Дуже сподобалось, що Лариса Володимирівна все внятно пояснює, а не як дехто вам оті таблетки і відчепіться зі своїми питаннями. Дякую їй дуже =)

 4. Хочу подякувати Ларисі Володимирівни за її професіоналізм, розуміння і підтримку!!! Скажу з власного досвіду, що таких чудових лікарів я ще не зустрічала)Вона з легкістю поставила вірний діагноз, і курс лікування допоміг мені позбавитися від данного захворювання. Як на мене, її головна мета це зберегти і відновити здоров’я жінки, а не байдуже виконнаня своїх обов’язків. Всім раджу як лікаря-гінеколога Ларису Володимирівну, саме в неї ви гарантовано отримаєте якісне обстеження і лікування без відчуття дискомфорту.

 5. Дуже дякую Ларисі Володимирівні за допомогу. У мене вже 12 тижнів вагітності! Почуваюся дуже щасливою!

  1. Мені літом 2017 року вдалось попасти до цього надзвичайно розумного лікаря.Яка правильно поставивла діагноз і після одного місяця лікування я відчула зміни на краще,перший курс закінчиться у жовтні і потрібно зробити планове узі.Дуже вірю що воно баде краще попередніх.Дякую вам дорогий лікар безмежно,шкодую що ви живете не в моему місті.Усім дівчатам рекомендую Іващенко Ларису!Дай вам бог здоров’я та хай всі ваші мрії здійснюються!!Ви лікар який справді лікую!

   1. Привіт, я сама також з Дрогобича. Довго шукала хорошого гінеколога в Дрогобичі, але все ніяк…чи то в мене такі високі вимоги до лікарів, чи то вони якісь не такі..Хоча напевно це пов’язано з вмінням Лариси Володимирівни вислухати і заспокоїти. Мені аж на Душі після консультації легше стало. Дякую Вам!!!

    1. О! Я також з Дрогобича. Мене ще ма водила в жіночу консультацію в Дрогобичі і постійно повторювала, що там все таке саме як за її молодості, що сервіс, що відношення до людей, що черги. І постійно одне і теж повторювала, що нічого не міняється, але всеодно продовжувала ходити! Мене також відмовляла пробувати щось нове. Я дуже рада, що таки змогла вирватись з її опіки і тепер отримую зовсім інше відношення за свої гроші.

 6. Професійний лікар з сучасними поглядами на здоров’я жінки і сучасним обладнанням для діагностики. Не схильна до постановки “комерційних діагнозів” і “лікування” неіснуючих інфекцій (“викачування” грошей). Рекомендую Ларису тим, хто вперше планує візит до гінеколога, або просто ненавидить це робити, маючи досвід спілкування з гінекологами держаних поліклінік.

 7. Свого часу Лариса Володимирівна повернула мене до життя. У Києві мені не правильно зробили операцію і мало не скалічили. Вона не лише поставила точний діагноз, призначила правильні ліки, все пояснила, підтримала… Від того часу, вже більше 10 років, спеціально приїжджаю в Трускавець. То лікар від Бога. З її кабінету завжди виходжу з чітким розумінням, що життя прекрасне 🙂 Неймовірно обдарована людина, професіонал, яких мало … Завжди рекомендую її друзям.

 8. Дорогие женщины, если хотите получить квалифицированную помощь, основанную на честности и любви врача к своей профессии и к нам женщинам, то я искренне рекомендую Ларису Владимировну – НЕРАВНОДУШНОГО и БЛЕСТЯЩЕГО специалиста очень высокого класса!
  Четко, грамотно и при этом деликатно проводит осмотр и диагностику. Проходите все обследования, которые она назначает. Полное обследование – это залог правильного диагноза и соответственно правильно назначения лечения. Золотые руки, умная голова, доброе сердце, честность и порядочность – я бы так охарактеризовала этого доктора. В Москве наблюдаюсь у очень известного и прекрасного профессора, поэтому есть с чем сравнивать. Елена Григорович, Московская область, г.Воскресенск

 9. Вдячні Ларисі Володимирівні за супровід наших вагітностей. Чекаємо другу дитинку. Завжди раджу своїм рідним та друзям, як класного фахівця.

 10. Лариса Володимирівна – лікар від Бога! Чітко поставила діагноз та правильно назначила лікування. Також дуже сподобалось її ставлення до пацієнтів. Одразу видно, що хороша людина. Завжди цікавиться моїм станом і підтримує та налаштовує на позитив. Дуже рекомендую звернутись саме до неї, адже такого кваліфікованого фахівця ще пошукати треба!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *