Відгуки пацієнтів

12 коментарів до “Відгуки пацієнтів

 1. Буду першою=) Лариса Володимирівна не тільки хороший лікар гінеколог, а і просто хороша людина. Хочу подякувати їй за стриманість і терпіння, а також за допомогу в лікуванні дуже неприємного захворювання, називати його тут не стану. Її великий стаж роботи дозволяє з легкістю ставити правильні діагнози вже при першому огляді. Так було і зі мною, аналізи тільки підтвердили те, що сказала лікар. У підсумку мені був призначений курс лікування, завдяки якому я почала знову насолоджуватись життям. Дуже вдячна ще раз

 2. Дуже дякую Ларисі Володимирівні за її працю. Це дійсно лікар – від Бога. Скільки часу я витратила на інших лікарів – все безрезультатно. Завжди заспокоїть і позитивно налаштована. Лариса Володимирівна – Професіонал з великої літери, який йде в ногу з сьогоднішньої наукою. Дякую ще раз їй велике! Бажаю Вам не зупинятися на досягнутому і продовжувати радувати своїх пацієнтів

  1. Я чекала також близько 20-30 хвилин. Але це не головне. Звернулася до неї у зв’язку з міомою матки великих розмірів. Було проведено лікування і лапароскопічна операція. Лариса Володимирівна докладно розповідала і пояснювала тактику лікування, не шкодуючи свого вечірнього часу, відповідала на всі мої запитання, завжди була на зв’язку, щоб заспокоїти і дізнатися про самопочуття. Більш компетентну, відповідальну і дбайливу лікарку я, мабуть, в своєму житті не зустрічала. Дуже дякую, за небайдуже ставлення до своїх пацієнтів!

 3. У мене був ендометріоз, але завдяки Ларисі Володимирівні уже набагато краще. Завжди бачу від неї тільки добре ставлення, а якщо судити по професійнойному медичному рівню, то вона значно краще, ніж в мене було в попереднього лікаря. Лариса Володимирівна відмінний фахівець. Про черги дійсно. Також чекала десь 20 хвилин.

  1. і в мене був ендометріоз, уже прямо людиною себе відчуваю. Дуже сподобалось, що Лариса Володимирівна все внятно пояснює, а не як дехто вам оті таблетки і відчепіться зі своїми питаннями. Дякую їй дуже =)

 4. Хочу подякувати Ларисі Володимирівни за її професіоналізм, розуміння і підтримку!!! Скажу з власного досвіду, що таких чудових лікарів я ще не зустрічала)Вона з легкістю поставила вірний діагноз, і курс лікування допоміг мені позбавитися від данного захворювання. Як на мене, її головна мета це зберегти і відновити здоров’я жінки, а не байдуже виконнаня своїх обов’язків. Всім раджу як лікаря-гінеколога Ларису Володимирівну, саме в неї ви гарантовано отримаєте якісне обстеження і лікування без відчуття дискомфорту.

 5. Дуже дякую Ларисі Володимирівні за допомогу. У мене вже 12 тижнів вагітності! Почуваюся дуже щасливою!

  1. Мені літом 2017 року вдалось попасти до цього надзвичайно розумного лікаря.Яка правильно поставивла діагноз і після одного місяця лікування я відчула зміни на краще,перший курс закінчиться у жовтні і потрібно зробити планове узі.Дуже вірю що воно баде краще попередніх.Дякую вам дорогий лікар безмежно,шкодую що ви живете не в моему місті.Усім дівчатам рекомендую Іващенко Ларису!Дай вам бог здоров’я та хай всі ваші мрії здійснюються!!Ви лікар який справді лікую!

   1. Привіт, я сама також з Дрогобича. Довго шукала хорошого гінеколога в Дрогобичі, але все ніяк…чи то в мене такі високі вимоги до лікарів, чи то вони якісь не такі..Хоча напевно це пов’язано з вмінням Лариси Володимирівни вислухати і заспокоїти. Мені аж на Душі після консультації легше стало. Дякую Вам!!!

 6. Професійний лікар з сучасними поглядами на здоров’я жінки і сучасним обладнанням для діагностики. Не схильна до постановки “комерційних діагнозів” і “лікування” неіснуючих інфекцій (“викачування” грошей). Рекомендую Ларису тим, хто вперше планує візит до гінеколога, або просто ненавидить це робити, маючи досвід спілкування з гінекологами держаних поліклінік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *