Як зберегти жіноче здоров’я?

Оприлюднено

На жаль, наші органи не знають людської мови. Але якщо бути уважним до себе і свого організму, можна без зусиль помітити навіть найнезначніші сигнали лиха, що посилаються організмом. У цій статті я розповім вам, на які зміни необхідно звертати увагу, щоб не допустити розвитку важких захворювань.

Перефразовуючи відомий вислів можна сказати: “Скільки людей, стільки і хвороб!” І ніхто з нас від них не застрахований. Тому кожній сучасній жінці вкрай важливо дотримуватися основних правил збереження свого здоров’я:

-Оберігатися від статевих інфекцій
Один постійний партнер, в якому ви впевнені на всі 100%. Якщо це сказано не про вас, тоді необхідно завжди бути напоготові. Любов – любов’ю, а обережність не завадить. У сумочці кожної поважаючої себе сучасної жінки, поряд з іншими речами, завжди повинен бути презерватив. Так би мовити, на всякий непередбачений випадок. Якщо ж “випадок цей” запланований, то краще скористатися більш надійним засобом контрацепції і захисту від статевих інфекцій.

Як відомо, чистота – запорука здоров’я. Тому важливо регулярно проводити гігієнічні підмивання статевих органів. Особливо до і після статевого акту.

УВАГА!!!
Збудники деяких захворювань можуть передаватися через воду. Тому для гігієни статевих органів краще використовувати кип’ячену або профільтровану воду.
Тримати ноги в теплі
Застудитися, особливо в холодну пору року, дуже просто. Імунна система ослаблена, а це ідеальні умови для інтенсивного розвитку інфекції, що потрапила в організм. Пам’ятайте, взимку кількість пацієнтів, які звертаються з венеричними захворюваннями і захворюваннями, що передаються статевим шляхом, збільшується в 2 рази. Якщо ж підтримувати імунітет вітамінами і фізичними вправами, то можна значно знизити ризик зараження статевими інфекціями.
Пам’ятати про чуму ХХI століття
Хочу нагадати вам, що СНІД передається не тільки статевим шляхом. Кожен, хто необережно поводиться зі своєю або чужою кров’ю, ризикує заразитися не тільки вірусом СНІДу, а й одним з типів вірусного гепатиту (А, В або С). До групи ризику відносяться наркомани, хірурги і лаборанти. Навіть якщо Ви не один з них, не варто розслаблятися! Так як зіткнутися з вищезгаданими вірусами можна як в кабінеті лікаря (стоматолога, гінеколога і т. П.), Так і в манікюрному або педикюрном кабінеті перукарні. Від маленького порезіка ніхто не застрахований, а це прямий контакт з вашою кров’ю.

– Відвідувати гінеколога два рази на рік
Чи відомо вам, що кожна жінка повинна бути оглянута гінекологом принаймні два рази на рік? Деякі інфекційні та ендокринні захворювання в початковій стадії протікають безсимптомно. Тобто ви можете хворіти вже кілька місяців і не знати про своє захворювання. Набагато легше запобігти розвитку того чи іншого захворювання, ніж потім проходити тривалий і складний лікування … Ще невідомо, якими наслідками все це може обернутися для жінки і її здоров’я.

Багато молодих жінок і дівчат не звертають уваги на регулярність своєї менструації. Адже це може бути першим сигналом серйозних порушень функцій яєчників центрального або місцевого походження, і в подальшому викликає безпліддя.

Саме тому я постійно рекомендую відвідувати лікаря – гінеколога кожні пів року. Не думаю, що варто ще раз нагадувати про те, що здоров’я ваших майбутніх дітей залежить від стану вашого здоров’я.

У даній статті я утримаюся від докладного опису симптомів основних гінекологічних захворювань, так як людська недовірливість безмежна. Ви і самі знаєте, що, читаючи якийсь розумний медичний довідник, обов’язково знайдете у себе не менше десяти неіснуючих хвороб. Мені лише хочеться наголосити на найважливіших моментах, які повинна знати кожна жінка.

Як я вже говорила, існують такі захворювання, які протікають безсимптомно, але, в більшості випадків, ви відчуєте, що з вами щось “не так”. Дискомфорт в області зовнішніх статевих органів, болі при сечовипусканні, свербіж, неприємні виділення зі статевих шляхів, болі внизу живота, нерегулярна менструація – все це свідчить про різного роду порушення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *